KLUB TERIERÓW TYPU BULL w PolsceStronaGłówna       Newsy       Klub       Ranking TOP       Rasy TTB       Nasze Wystawy       Sponsorzy       Kontakt              

Klub Terierów Typu Bull Nowości, ciekawostki 2017

10.07
XVII Wystawa Klubu Terierów Typu Bull 

Kolejna wystawa za nami, kolejne zwycięstwa za nami, kolejne święto TTB minęło.

XVII Wystawa Klubu Terierów Typu Bull okazała się ogromnym przedsięwzięciem. Jak się okazało, 6 ringów to nie 4 i nie jest tak łatwo wszystko zrobić na tip top, jeśli pracy jest ogrom. Wystawa zgromadziła 356 zgłoszonych psów, ludzi było pewnie dwa razy tyle. Patrząc na plac w godzinach szczytu, było widać wielkie, tętniące życiem wydarzenie. Nie obyło się bez wpadek, nie wszystko udało się dopiąć na ostatni guzik, ale myślę, że zrobiliśmy wszystko co w naszej mocy, aby wystawa odbyła się na wysokim poziomie. Konkurencja w ringach była ogromna, nie wszystkim udało się wygrać, ale myślę, że psy, które stały na najwyższych lokatach reprezentują prawdziwe piękno. Sędziowie byli zachwyceni Waszymi psami, gościnnością, postawą wystawców, a także atmosferą jaka panowała na wystawie. Jak wiecie, nasi sędziowie mają wieloletnie doświadczenie w ocenach psów. Byli na wielu wystawach, wielu specjalistycznych, których ranga bywała wyższa niż naszej Klubowej wystawy. Dlatego jesteśmy dumni, że wystawa zorganizowana przez nasz Klub, na której prezentowano polskie psy, zasłużyła na duże uznanie w oczach specjalistów. Nie każdy musi zgadzać się z werdyktami sędziowskim, jednak z całą pewnością można stwierdzić, że tytuły najpiękniejszych trafiły w odpowiednie "łapy". Oczywiście wystawa nie odbyłaby się bez wspaniałej ekipy "budującej", bez sponsorów, pracowników ringu, sędziów. Dlatego w tym miejscu chciałabym z całego serca podziękować każdemu kto przyczynił się do sukcesu wystawy. Zaczynając od osób, które poświeciły sobotnie popołudnie, aby wspólnie stworzyć coś wyjątkowego: Anna Krawczak, Emil Wawrzonkiewicz, Matt Wojtowicz, Anna Sikora, Karol Zawartka, Klaudia Zawartka, Joanna Soja, Radosław Wasilewski, Krzysztof oraz każdy kto choć w małym stopniu pomógł tego dnia.

Dziękuję wszystkim osobom, które przyczyniły się do zaproszenia naszych wspaniałych sędziów.

Dziękuję sędziom: Elaine Clark, Dominic Clark, Dave Lee, Mark Davies, Patrik Cederlöf, Darren Blakeley - you are great team, thanks for grat work on the ring!

Dziękuję osobom które pracowały w ringach, tym którzy nie zawiedli i zgodnie z obietnicą pojawili się na ringu. Szczególnie tym, którzy w biegu poszli na ring i dzielnie pełnili swoje obowiązki!

Dziękujemy ekipie SBT za pomoc w niedzielę rano i za atmosferę jaką tworzyliście na wystawie :)

Dziękujemy Kamilowi Ludwiczakowi, który był naszym lekarzem weterynarii i dbał o to, aby każdy pies posiadał odpowiednie szczepienia, a w razie potrzeby gotów był nieść pomoc naszym showmenom. Dziękujemy firmie GastroTom (Tomasz) za pyszne jedzenie, doskonałą obsługę i profesjonalizm!

Dziękujemy również Panu Wójtowi Gminy Czosnów Antoniemu Kręźlewiczowi, który po raz kolejny wspiera nasz Klub i umożliwia nam organizację imprezy w Czosnowie.

Dziękujemy wszystkim firmom sponsorskim oraz osobom prywatnym, które przekazały nagrody dla uczestników wystawy. W tym roku było naprawdę bardzo obficie.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom! Dziękujemy że tak licznie odwiedziliście naszą wystawę, mamy nadzieję, że w przyszłym roku, znów uda się pobić rekord zgłoszeń, choć poprzeczka zawisła bardzo wysoko.

Do zobaczenia wkrótce!

Paulina Pyrzeńska

12.05
Wyniki rankingu TOP TTB 2016 

Serdecznie gratulujemy Zwycięzcom oraz wszystkim uczestnikom!!
Dziękujemy za rekordową ilość zgłoszeń i zapraszam na wystawę Klubu do Czosnowa, na której zostaną wręczone dyplomy.

02.05
9 lipca 2017 r. - XVII Wystawa Klubu TTB  - VIII Alec Waters Memorial 

Zgłoszenia na XVII wystawę Klubu zostały otwarte! Zapraszamy do zgłaszania psów i oczywiście do odwiedzenia naszej wystawy! :) Zgłoszenia są dostępne poprzez system: www.wystawy.net

Planowana obsada sędziowska:

American Staffordshire Terrier
Patrik Cederlof (Szwecja) Zican’s kennel

Bullterier
psy – Darren Blakeley (Wielka Brytania) Dazlin Kennel
suki – Dominic Clark (Wielka Brytania) Grandopera kennel

Miniature Bullterier
Elaine Clark (Wielka Brytania) Grandopera kennel

Staffordshire Bullterrier
psy – Mark Davies (Wielka Brytani) Sebsonic kennel
suki – Dave Lee (Wielka Brytania) Socksdown kennel

Opłaty:


01.05
Statystyki TTB w Polsce w latach 2014-2016


25.02
Walne zgromadzenie

Zarząd Klubu Terierów Typu Bull informuje, że dnia 26 marca 2017 r. o godzinie 13.00 w siedzibie Klubu (ZKwP oddział Warszawa, ul. Lubelska 5/7, 03-802 Warszawa), odbędzie się Walne Zgromadzenie Członków Klubu.


09.01
Zgłoszenia do rankingu TOP

Przypominamy o zgłoszeniach do rankingu TOP, które mijają 31 marca 2017 roku!
Informacje oraz regulamin dostępne w zakładce RANKING TOP.
Wszystkie prawa zastrzeżone © 2016 Klub Terierów Typu Bull w Polsce